Skoči na glavno vsebino

V sredo, 27. 3., je bil za našo šolo še posebej pomemben dan, saj smo slavnostno odprli novo šolsko knjižnico. Knjižnica je kraj, kjer se prepletajo znanje, domišljija in kultura. Je prostor, ki spodbuja učenje, raziskovanje in izmenjavo idej.

Na otvoritvi smo gostili župana Občine Jesenice, predstavnici občine za družbene dejavnosti, bivši ravnateljici, upokojene knjižničarke in predstavnike sosednjih šol in knjižnic v občini Jesenice. Prisotne sta pozdravila ravnatelj, g. Gaber Klinar, ter župan Jesenic, g. Peter Bohinc.

 

Sledil je zanimiv in zabaven program z naslovom Druženje s knjigo, ki so ga pod vodstvom knjižničarke, ge. Katje Svetlin Piščanec, pripravili naši učenci.

 

Verjamemo, da bo knjižnica postala pomemben del našega vsakdana, prostor, kjer bomo skupaj z učenci rasli in se razvijali kot posamezniki in kot skupnost. Naj bo nova knjižnica vir navdiha, znanja in veselja za vse nas.

 

FOTO: ga. Mateja Cuznar Zadnik

(Visited 62 times, 1 visits today)
Dostopnost