Skoči na glavno vsebino

INTERESNA DEJAVNOST

RAZRED

ČAS IZVAJANJA

MENTOR

1.      

Otroški pevski zbor

2. razred

ponedeljek

12.50–13.35

Mojca Čebulj

Otroški pevski zbor

3.- 4. razred

sreda

12.50 – 13. 35

 

Mladinski pevski zbor

5. – 9.razred

torek ali  četrtek

12.50 – 13. 45

Vokalna skupina

6. – 9.razred

petek 12. 50 – 13.55

2.      

Z igro do znanja

3. razred

sreda 7.30 – 8.15

Jolanda Prešern

3.      

Otroški parlament

6. – 9. razred

po dogovoru

Barbara Velušček, Eva Bregar

4.      

Podjetniški krožek

6.–9. razred

po dogovoru

Ragor

5.      

Turistični krožek

6.-9. razred

po dogovoru

Ragor

6.      

Vesela šola

7. – 9. razred

petek, 6. ura

Jožica Urukalo

7.      

Vesela šola

4. – 6. razred

četrtek, 6. ura

Neja Grohar

8.      

Logična pošast

7. – 9. razred

četrtek, 0. urnik b

Jožica Urukalo

9.      

Matematične urice

7.,8. razred

četrtek  6.ura

Laura Čebulj Cenc

10.   

Proteus – tekmovanje iz znanja biologije

8., 9. razred

sep. – dec. (po dogovoru)

Bernarda Potočnik

11.   

Bober

6. – 9. razred

torek – 6. ura

Špela Gregorčič

12.   

Razvedrilna matematika

9. razred

četrtek, urnik a, predura

Maja Kamenščak

13.   

Andersenove pravljice

1. razred

sreda; 6. ura

Mateja Kazić

14.   

Angleška bralna značka

6. – 9. razred

ponedeljek, urnik b, 6. ura

Maja Medja Vidic

15.   

Ustvarjajmo iz papirja

2. razred

ponedeljek 7.30 – 8. 15

Karmen Petrovčič

16.   

Ročna dela

5. razred

petek, 7.30 – 8.15

Monika Legat Mežek

17.   

Družabne igre

4. razred

sreda 7.30 – 8.15

Neli Pegan Košir

18.   

Moje Jesenice, moja Slovenija

2. , 3. razred

torek, 7.30 – 8.15

Klavdija Klinar

19.   

Astronomski krožek

3. razred

sreda 7.30 – 8.15

Kristina Jurašek

20.   

Ročna dela

6. razred

torek, 12.50 – 13.35

Monika Legat Mežek

21.   

Pravljične urice

1. razred

petek, 7.30 – 8.15

Arijana Đuretić

22.   

Logična pošast

2. in 3. razred

četrtek  5. šolsko

Maruša Skumavc Ferjan

23.   

Klub super punc: skrb za duševno zdravje

7. in 9. razred

predura, v dogovoru z učenkami

Monika Kalman

24.   

Likovno – pogovorne delavnice

4. in 5. razred

torek, 6.ura

Andreja Jalen

25.   

Namizne in družabne igre

1.razred

ponedeljek 7:30 – 8:15

Mateja Kazić

26.   

Fotografski krožek

5. – 9. razred

predura, po dogovoru z učenci

Goran Ilić

27.   

Kockarija 1 (gradnja z Lego kockami: klasične)

1. – 3. razred

predura, torek

Goran Ilić

28.   

Kockarija 2 (gradnja z Lego kockami: klasične in tehnične)

2. – 4.  razred

predura, sreda

Goran Ilić

29.   

Angleške bralne urice

4. razred

petek, predura

Ester Potočar

30.   

Bralne urice s čajanko

3. razred

sreda 7.30 – 8.15

Barbara Potočan Iskra

31.   

Zgodovinski krožek

7., 8., 9. razred

četrtek, 6. ura

Eva Bregar

32.   

Priprave na tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni

8. in 9. razred

po dogovoru (samo v septembru, oktobru in novembru)

Saša Femc Knaflič

33.   

Finžgarjeva bralna značka

6. – 9. razred

po dogovoru

Učiteljice slovenščine

34.   

ABC risanja – risanje za začetnike

6. – 9. razred

četrtek, 6. ura

Linda Ropret

35.   

Oblikujemo iz gline

6. – 9. razred

četrtek, 6. ura

Angelica Podoš

36.   

Učinkovito reševanje konfliktov

6.-9. razred

torek, 6. ura

Sanela Hajdarovič

37.   

Družabne igre

2. razred

petek, 7.30 – 8.15

Darja Sitar

38.   

Šolska skupnost učencev

6. -9. razred

po dogovoru

Andreja Jalen

Mateja Cuznar Zadnik

39.   

Bralna značka

8. r (skupina 2)

sreda, 6. šolska ura (sl4)

Mateja Cuznar Zadnik

40.   

Jutranja telovadba

3. razred

sreda, 7.30 – 8.15

Sabina Hatič

41.   

Nogomet

8. – 9. razred

četrtek 7.30 – 8.15

Uroš Pogačnik

42.   

Robotika (Lego)

2. – 4. razred

ponedeljek predura

Goran Ilić

43.   

Planinski krožek

1. – 9. razred

sobota, po dogovoru

Neli Košir Pegan

46.

Lutkovni krožek

1. razred

torek, 7. 00

Nataša Vene

NASLOV

Cesta Cirila Tavčarja 21,
4270 Jesenice

TELEFON

 04 58 33 250

(Visited 836 times, 1 visits today)
Dostopnost