Skoči na glavno vsebino
04/5833 250

 

Tajništvo

 

os-tone.cufar@guest.arnes.si
04/5833 252

 

Ravnatelj

 

gaber.klinar@guest.arnes.si GABER KLINAR
04/5833 254

 

Pomočnica ravnatelja

 

mateja.cuznar@guest.arnes.si MATEJA CUZNAR ZADNIK

04/5833 258

 

Pom. rav./pedag.

 

sabina.rekar@guest.arnes.si

SABINA REKAR

04/5833 251

 

Tajnica VIZ

 

stasa.zemva@guest.arnes.si STAŠA ŽEMVA
04/5833 255

 

Računovodstvo 1

 

hilda.zigon@guest.arnes.si HILDA ŽIGON
04/5833 253

 

Računovodstvo 2

 

polonca.meznarec@guest.arnes.si POLONCA MEŽNAREC
04/5833 256

 

Materialno knjig.

 

tanja.jecnik@guest.arnes.si TANJA JEČNIK
04/5833 279

 

Računalnikar – organizator informacijskih dejavnosti

 

 angelica.podos@guest.arnes.si ANGELICA PODOŠ
Telefon          

 e- pošta Učitelj  Govorilne ure
04/5833 257

Psihologinja

andreja.jalen@guest.arnes.si ANDREJA JALEN

04/

58 33 267

Socialna pedagoginja monika.kalman@guest.arnes.si Monika Kalman

04/

58 33 259

Specialna pedagoginja alja.seruga@gmail.com Aljoša Trampuš Šeruga

070 740 682

Vodja kuhinje

Marjan Grgurič

070 740 682

04/58 33 262

Kuhinja, vodja šolske

prehrane

Saša Femc Knaflič – vodja šolske prehrane sasa.femc@guest.arnes.si

04/58 33 281

Jedilnica

 

070 740 681

Hišnik

Dominik Podnar, Sandi Kralj

111

Telefon Prostor e-pošta Učitelj  Govorilne ure
04/58 33 264

 

1. razred

 

nancy.bohak@guest.arnes.si

arijana.dzuretic1@guest.arnes.si

mateja.kazic1@guest.arnes.si

marusa.skumavc-ferjan1@guest.arnes.si

anica.mertelj@guest.arnes.si

tanja.pongrac@guest.arnes.si

 

Nancy Bohak

Đuretić Arijana

Mateja Kazić

Maruša Skumavc Ferjan

Anica Mertelj Zgonc

Tanja Pongrac

 

04/58 33 265 2. razred

darja.sitar@guest.arnes.si

karmen.petrovcic@guest.arnes.si

lara.glavic1@guest.arnes.si

klavdija.klinar@guest.arnes.si

 

Darja Sitar

Karmen Petrovčič

Lara Glavič

Klavdija Klinar

 

04/58 33 264 3. razred

kristina.jurasek1@guest.arnes.si

jolanda.presern@guest.arnes.si

diana.novak@guest.arnes.si

barbara.potocan-iskra1@guest.arnes.si

 

Jurašek Kristina

Jolanda Prešern

Diana Novak

Barbara Potočan Iskra

 

04/58 33 267 4. razred

 

elena.vasilkova@guest.arnes.si

sabina.hatic@guest.arnes.si

magda.brus@guest.arnes.si

alma.besic1@guest.arnes.si

 

Elena Vasilkova

Sabina Hatič

Magda Brus

Alma Bešić

 

04/58 33 266 5. razred

 

bojana.frank@guest.arnes.si

monika.legat@guest.arnes.si

tilen.vovk@guest.arnes.si

 

Bojana Frank

Monika Legat Mežek

Tilen Vovk

 

 Učitelj  Razred

 

e-pošta

 

Govorilne ure  Ura  Prostor
Saša Femc Knaflič 7. b sasa.femc@guest.arnes.si četrtek 2. ura BIO
Maja Medja Vidic 7. a maja.medja-vidic@guest.arnes.si torek 2. ura TJA 2
Katja Markelj 7. c katja.markelj@guest.arnes.si torek 1. ura TJA 1
Eva Bregar 8. a eva.bregar@guest.arnes.si sreda 3. ura ZGO
Jožica Urukalo 8. b jozica.urukalo@guest.arnes.si sreda 5. ura kabinet TIT
Linda Ropret 8. c linda.ropret@guest.arnes.si petek 5. ura kabinet LUM
Laura Čebulj Cenc 8. č laura.cebuljcenc@guest.arnes.si četrtek 4. ura MAT 2
Maja Kamenščak 9. a marija.kamenscak1@guest.arnes.si torek 4. ura MAT 3
Barbara Velušček 9. b barbara.veluscek@guest.arnes.si četrtek 2. ura SLJ 3
Sanela Hajdarovič 9. c sanela.hajdarovic@guest.arnes.si ponedeljek 4. ura GEO
Mojca Čušin mojca.cusin@guest.arnes.si četrtek 2. ura SLJ 2
Špela Gregorčič 9. b spela.gregorcic@guest.arnes.si ponedeljek 3. ura MAT 1
Uroš Pogačnik uros.pogacnik@guest.arnes.si petek 3. ura kabinet ŠPO
Lucija Opalk 6. c lucija.opalk@guest.arnes.si torek 2. ura Kabinet ŠPO
Angelica Podoš angelica.podos@guest.arnes.si po dogovoru
Bernarda Potočnik 6. b bernarda.potocnik1@guest.arnes.si torek 3. ura NAR
Doroteja Brgant doroteja.brgant@guest.arnes.si sreda 1. ura TJA/TJN
Darja Ambrožič darja.ambrozic@guest.arnes.si sreda 2. ura kab. ŠPO
Ester Potočar ester.potocar@guest.arnes.si 2. ura kabinet 4.r
Špela Skumavec spela.skumavec@guest.arnes.si petek 3. ura SLJ 1
Goran Ilić goran.ilic@guest.arnes.si četrtek 3. ura FIZ
Špela Zaletelj spela.zaletelj@guest.arnes.si torek 2. ura SLJ 1
Joško Subotić josko.subotic@guest.arnes.si torek predura kab. ŠPO
Eva Pavlić eva.pavlic@guest.arnes.si četrtek 2. ura MAT
Magda Kosič magda.kosic@guest.arnes.si torek 2. ura KEM
Mateja Cuznar Zadnik mateja.cuznar@guest.arnes.si po dogovoru kabinet SLJ
Meta Šuligoj meta.suligoj@guest.arnes.si po dogovoru Učilnica UP
Mojca Čebulj 6. č cebuljmojca77@guest.arnes.s četrtek 3. ura GUM
Stanka Majc stanka.majc@guest.arnes.si ćetrtek 4. ura NEM
Sabina Rekar sabina.rekar@guest.arnes.si sreda 2. ura kabinet pedagoga
Zehra Biščević 6. a zehra.biscevic@guest.arnes.si sreda predura SLJ1

070 830 010

Jutranje varstvo

 

070 745 366

PB 1. a + 1/3 1. b

Nataša Vene/Lucija Opalk

070 475 463

PB 1. c + 1/3 1. b

Tanja Pongrac/Anica Mertelj Zgonc

070 541 648

PB 1. č + 1/3 1. b

Dimitri Duhannoy

070 540 169

PB 2. – 5. razred

Ana Kersnik Žvab, Eva Pušnik, Tjaša Gregorec, Katja Mulej, Dajana Gotlib, Ester Potočar

NASLOV

Cesta Cirila Tavčarja 21,
4270 Jesenice

TELEFON

 04 58 33 250

(Visited 6.673 times, 1 visits today)
Dostopnost