Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 19. januarja 2023, je v Kranju potekalo šolsko področno tekmovanje v odbojki za starejše deklice. Pravico nastopa na tekmovanju so si priigrale zmagovalne ekipe osnovnih šol, ki so osvojile naslov občinskih prvakinj. Naše učenke so zmagale vse štiri tekme in osvojile prvo mesto.

Za zmagovalno ekipo naše šole so igrale: Tara Podnar (kapetanka), Manca Šlibar, Ela Tatarević, Lana Rozman, Tia Halilov, Naja Smolej, Manca Božič, Sanja Mrkonjić, Lana Agović, Tara Stefanovski, Zala Rode, Maša Trifoni, Bekira Varcar in Lana Hodžić.

 

Z dobro in borbeno igro so učenke naši šoli priigrale 1. mesto pred OŠ Ivana Groharja iz Škofje Loke, tretje so bile učenke OŠ Janeza Puharja iz Kranja, četrte učenke OŠ Josipa Plemlja z Bleda, peto mesto je osvojila OŠ Naklo in šesto OŠ Antona Tomaža Linharta  Radovljica.

Ekipa OŠ Toneta Čufarja se je tako uvrstila v četrtfinale državnega prvenstva v odbojki.

BESEDILO in FOTO: ga. Darja Ambrožič

(Visited 314 times, 1 visits today)
Dostopnost