Skoči na glavno vsebino

Veseli december je čas, ko se tudi naša šola odene v praznično vzdušje. Trenutke radosti smo s poslušalci v polni dvorani ob pesmi in plesu delili na božično-novoletnem koncertu. Predstavili so nam pester program pesmi, ki sežejo od tradicionalnih do sodobnih glasbenih uspešnic v praznični preobleki.

Nastopili so učenci Mladinskega pevskega zbora, Otroškega pevskega zbora Zvezdice, solopevke vokalne skupine, plesalke iz štirih starostnih skupin izbirnega predmeta ples ter pevke pevskega zbora Mavrica, kjer pojejo tudi učiteljice naše šole. Program sta pripravili Mojca Čebulj in Zehra Biščević.
Božični čas nas povezuje in nas spominja na vrednote, kot so ljubezen, prijateljstvo in toplina domačega ognjišča. Naj nas glasba povezuje ter navdihuje tudi v vsakdanjem življenju. Vabimo vas k ogledu koncerta v triminutnem izseku.

https://video.arnes.si/watch/y6gblwn97s0k

(Visited 42 times, 1 visits today)
Dostopnost