Skoči na glavno vsebino

INTERESNA DEJAVNOST

RAZRED

ČAS IZVAJANJA

MENTOR

1.       

Otroški pevski zbor

2.      razred

(2 skupini)

ponedeljek 5.in 6. ura b urnik

Mojca Čebulj

Otroški pevski zbor

3.- 5. razred

sreda 6. ura    (12.50 – 13.50)

Mladinski pevski zbor

6. – 9.razred

torek             (12.50 – 13.50)

Mladinski pevski zbor

6. – 9.razred

četrtek                (12.50 – 13.50)

Vokalna skupina

6. – 9.razred

petek               (12.50 – 13.50)

a urnik

3.       

Ustvarjamo z igro

3.r

sreda

(7.30 – 8.15 )

Diana Novak

4.       

Likovni krožek

3.r

sreda

( 7.30 – 8.15 )

Jolanda Prešern

5.       

Mladi osrečujemo starejše

4.r – 9.r

po dogovoru

Alenka Mirtič Dolenec

6.       

Šolska skupnost in otroški parlament

6. – 9. razred

po dogovoru

Patricija Frlež, Dimitri Duhannoy

7.       

Podjetniški krožek

PS

po dogovoru

Ragor

8.       

Turistični krožek

PS

po dogovoru

Ragor

9.       

Vesela šola

7. – 9. razred

petek               (12.50 – 13.50)

Jožica Urukalo

10.   

Vesela šola

4. – 6. razred

vsak 3. četrtek v mesecu

6. in 7. šolska ura (13.10 – 14.45)

Neja Grohar

11.   

Logika

6. razred

ponedeljek (a) (7.30 – 8.15)

Jožica Urukalo

12.   

Matematične urice

6.,7. razred

torek (b),

sreda (a)

(13.10 – 14.45)

Laura Čebulj Cenc

13.   

Proteus – tekmovanje iz znanja biologije

8., 9. razred

po dogovoru (sep.-jan.)

Bernarda Potočnik

14.   

Bober

6. – 9. razred

petek (a), predura

Špela Gregorčič

15.   

Razvedrilna matematika

8. razred

četrtek, a urnik (7.30 – 8.15)

Maja Kamenščak

16.   

Kuhna pa to

6.,7. razred

po dogovoru

Mateja Kazić

17.   

Angleška bralna značka

TJA 2

četrtek, b urnik, 6. šolska ura

Maja Medja Vidic

18.   

Ustvarjajmo iz papirja

2.r

petek, 7.30 – 8.15

Karmen Petrovčič

19.   

Ročna dela

5. razred

sreda

 7.30 – 8.15

Monika Legat Mežek

20.   

Družabne igre

3. r

sreda 7.30 – 8.15

Neli Pegan Košir

21.   

Likovne delavnice

6. – 9. r

sreda, 6. ura

Linda Ropret

22.   

Moje Jesenice, moja Slovenija

2., 3. r

sreda, 7.30 – 8.15

Klavdija Klinar

23.   

Astronomski krožek

3. r

sreda 7.30 – 8.15

Kristina Jurašek

24.   

Prometni krožek (priprava na kolesarsko tekmovanje)

6. – 9. razred

ponedeljek 13.00 – 13.45

Tilen Vovk

25.   

Ročna dela

6. razred

četrtek

7.30 – 8.15

Monika Legat Mežek

26.   

Zgodovina mesta Jesenic

RS in PS

po dogovoru

Alenka Mirtič Dolenec

27.   

Pravljične urice

1. razred

petek

7:30 – 8.15

Arijana Đuretić

28.   

Zabavna ruščina

1. – 5. razred

četrtek
13.00 – 13.45

Elena Vasilkova

29.   

Angleški dramski krožek

6. – 9. razred

(TJA 1)

6. uro, dan po dogovoru

Katja Markelj

 

30.   

Logična pošast

2. in 3. razred

sreda (5. ura) ali torek pred ura

Maruša Skumavc Ferjan

31.   

Klub super punc: skrb za duševno zdravje

7. in 8. razred

predura/po pouku – po dogovoru

 

Monika Kalman

32.   

Likovno – pogovorne delavnice

4. in 5. razred

torek po dogovoru

Andreja Jalen

33.   

Andersenove pravljice/Noč z Andersenom

1.-3. razred

po dogovoru

Mateja Kazić

34.   

Planinski krožek

1.      – 9.

po dogovoru (1 sobota v mesecu)

Neli Pegan Košir

35.   

Fotografski krožek

6. – 9. razred

po dogovoru

Goran Ilić

36.   

Kockarija 1 (gradnja z Lego kockami: klasične)

1. – 3. razred

petek 7.30 – 8.15

Goran Ilić

37.   

Kockarija 2 (gradnja z Lego kockami: klasične in tehnične)

4. in 5. raz.

sreda 7.30 – 8.15

Goran Ilić

 

NASLOV

Cesta Cirila Tavčarja 21,
4270 Jesenice

TELEFON

 04 58 33 250

(Visited 223 times, 1 visits today)
Dostopnost