Skoči na glavno vsebino
04/5833 250

 

Tajništvo

 

os-tone.cufar@guest.arnes.si
04/5833 252

 

Ravnatelj

 

gaber.klinar@guest.arnes.si GABER KLINAR
04/5833 254

 

Pomočnica ravnatelja

 

mateja.cuznar@guest.arnes.si MATEJA CUZNAR ZADNIK

04/5833 258

 

Pom. rav./pedag.

 

sabina.rekar@guest.arnes.si

SABINA REKAR

04/5833 251

 

Tajnica VIZ

 

stasa.zemva@guest.arnes.si STAŠA ŽEMVA
04/5833 255

 

Računovodstvo 1

 

hilda.zigon@guest.arnes.si HILDA ŽIGON
04/5833 253

 

Računovodstvo 2

 

polonca.meznarec@guest.arnes.si POLONCA MEŽNAREC
04/5833 256

 

Materialno knjig.

 

tanja.jecnik@guest.arnes.si TANJA JEČNIK
04/5833 257

 

Računalnikar – organizator informacijskih dejavnosti

 

 angelica.podos@guest.arnes.si ANGELICA PODOŠ
Telefon

 e- pošta Učitelj  Govorilne ure
04/5833 257

Psihologinja

andreja.jalen@guest.arnes.si ANDREJA JALEN

04/

58 33 267

Socialna pedagoginja

monika.kalman@guest.arnes.si Monika Kalman

04/

58 33 259

Specialna pedagoginja

alja.seruga@gmail.com

Aljoša Trampuš Šeruga

070 740 682

Vodja kuhinje

Marjan Grgurič

070 740 682

04/58 33 262

Kuhinja, vodja šolske

prehrane

Saša Femc Knaflič – vodja šolske prehrane sasa.femc@guest.arnes.si

04/58 33 281

Jedilnica

 

070 740 681

Hišnik

Dominik Podnar, Sandi Kralj

1

Telefon Prostor e-pošta Učitelj  Govorilne ure
04/58 33 264

 

1. razred

 

nancy.bohak@guest.arnes.si

arijana.dzuretic1@guest.arnes.si

lara.glavic1@guest.arnes.si

marusa.skumavc-ferjan@guest.arnes.si

anica.mertelj@guest.arnes.si

tanja.pongrac@guest.arnes.si

 

Nancy Bohak

Đuretić Arijana

Glavič Lara

Maruša Skumavc Ferjan

Anica Mertelj Zgonc

Tanja Pongrac

 

04/58 33 265 2. razred

darja.sitar@guest.arnes.si

karmen.petrovcic@guest.arnes.si

mateja.ramus@gmail.com

klavdija.klinar@guest.arnes.si

 

Darja Sitar

Karmen Petrovčič

Mateja Kazić

Klavdija Klinar

 

04/58 33 264 3. razred

kristina.jurasek@guest.arnes.si

jolanda.presern@guest.arnes.si

diana.novak@guest.arnes.si

neli.kosir-pegan@guest.arnes.si

 

Jurašek Kristina

Jolanda Prešern

Diana Novak

Neli Košir Pegan

 

04/58 33 267 4. razred

alenka.mirtic-dolenec@guest.arnes.si

elena.vasilkova@guest.arnes.si

jozica.skedelj@guest.arnes.si

magda.brus@guest.arnes.si

eva.marinic2@guest.arnes.si

 

Alenka Mirtič Dolenec

Elena Vasilkova

Jožica Škedelj

Magda Brus

Eva Marinič

 

04/58 33 266 5. razred

tatjana.savinsek@guest.arnes.si

bojana.frank@guest.arnes.si

monika.legat@guest.arnes.si

tilen.vovk@guest.arnes.si

Tatjana Savinšek

Bojana Frank

Monika Legat Mežek

Tilen Vovk

 Učitelj  Razred

 

e-pošta

 

Govorilne ure  Ura  Prostor
Saša Femc Knaflič 6. b  sasa.femc-knaflic@guest.arnes.si petek 4. ura BIO
Maja Medja Vidic 6. a   četrtek 4. ura TJA 2
Katja Markelj 6. c   četrtek 2. ura TJA 1
Patricija Frlež 7. a   sreda 5. ura TJA 3
Jožica Urukalo 7. b   torek 5. ura kabinet TIT
Linda Ropret 7. c   ponedeljek 3. ura kabinet LUM
Laura Čebulj Cenc 7. č   sreda 3.ura MAT 2
Maja Kamenščak 8. a   četrtek 5.ura MAT 3
Barbara Velušček 8. b   petek 2. ura SLJ 3
Sanela Hajdarovič 8. c   ponedeljek 3.ura učilnica ZGO/GEO/NE
Mojca Čušin 9. a   četrtek 4. ura SLJ 2
Špela Gregorčič 9. b   torek 4. ura MA 1
Uroš Pogačnik 9. c   sreda 4.ura kabinet ŠPO
Andreja Jalen     po dogovoru    
Angelica Podoš     po dogovoru    
Bernarda Potočnik     sreda 4. ura NAR
Bojana Osenk Martinjak     torek 1.ura GEO/ZGO
Darja Ambrožič     sreda 4. ura kab. ŠPO
Ester Potočar     petek 2. ura kabinet 4.r
Eva Marinič     ponedeljek 3. ura kabinet zgo/geo
Goran Ilić     ponedeljek 1.      ura rač
Jerca Pavlič     petek 3. ura SLJ 1
Joško Subotić     torek predura kab. ŠPO
Lilijana Olup     po dogovoru   Strokovna knjižnica
Magda Kosič     torek 2. ura KEM
Mateja Cuznar Zadnik     po dogovoru    
Meta Šuligoj     po dogovoru   Učilnica UP
Mojca Čebulj     četrtek 4.ura GUM
Monika Kalman     po dogovoru    
Neja Grohar     torek predura TJA na RS
Sabina Rekar     po dogovoru    
Zehra Biščević     torek predura kab. ŠPO

070 830 010

Jutranje varstvo

 

070 745 366

PB 1. a + 1/3 1. b

Nataša Vene/Lucija Opalk

070 475 463

PB 1. c + 1/3 1. b

Tanja Pongrac/Anica Mertelj Zgonc

070 541 648

PB 1. č + 1/3 1. b

Dimitri Duhannoy

070 540 169

PB 2. – 5. razred

Ana Kersnik Žvab, Eva Pušnik, Tjaša Gregorec, Katja Mulej, Dajana Gotlib, Ester Potočar

NASLOV

Cesta Cirila Tavčarja 21,
4270 Jesenice

TELEFON

 04 58 33 250

(Visited 410 times, 7 visits today)
Dostopnost